IDEA

parallax background

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ


Moreflow Hubska Business Space to coś więcej niż nowoczesna przestrzeń biurowa... To miejsce stworzone do rozwoju Twojego biznesu, nawiązywania cennych kontaktów i rozwoju różnych kompetencji.

Strefa mikrobiur, strefa hot desków, strefa konferencyjna i strefa relaksu zostały zaprojektowane tak, by praca była przyjemnością, a miejsce nieustannie wypełnione pozytywną energią.

MOTYWY ROŚLINNE


Przestrzeń moreflow zaprojektowana została z dbałością o każdy detal. Jest ergonomicznie i przyjemnie. W strefie chill-out oraz w częściach wspólnych jest dużo zieleni, która nie tylko oczyszcza powietrze, ale przede wszystkim poprawia koncentrację oraz pobudza kreatywność.

Połączenie szarości z miodowym akcentem sprawia, że w przestrzeni biurowej moreflow jest przytulnie i nowocześnie. Wygodne fotele, pufy, klimatyczny domek to dodatki, które sprawiają, że można poczuć się jak w kawiarni.

DWA TARASY


Widok z V piętra moreflow jest niesamowity! Do strefy mikrobiur i hotdesków przynależą dwa tarasy, z których można korzystać w okresie wiosenno-letnim. Relaks? Luźna rozmowa? Praca koncepcyjna? Możesz to robić na jednym z naszych tarasów!

Tarasy wykorzystywane są także do sesji wizerunkowych czy nagrań filmowych. Trzeba przyznać, że zdjęcia wychodzą imponujące! Przekonaj się sam!

STREFA RELAKSU


Stworzyliśmy miejsce, w którym możesz rozsiąść się w miękkim fotelu i zachwycać się widokiem miasta lub skorzystać z naszej biblioteczki i zaczytać się. Możesz też zagrać w piłkarzyki, planszówki lub PlayStation. Możesz napić się aromatycznej kawy lub porozmawiać ze społecznością w naszym klimatycznym domku.

DODATKOWE USŁUGI


Specjalnie dla społeczności moreflow przygotowaliśmy dodatkowe usługi specjalistyczne, które pomogą w rozwoju biznesu! Zakładasz firmę? Potrzebujesz wsparcia w zakresie umów z pracownikami/partnerami biznesowymi? Chcesz chronić tajemnicę przedsiębiorstwa? Brakuje Ci dokumentacji na potrzeby RODO? Chcesz odzyskać należności? Doświadczony zespół radców prawnych PROCASE oferuje indywidualne wsparcie dla każdego biznesu. Zapytaj o ofertę!