Zaznacz stronę

IDEA

idea

idea baner

Wyjątkowa przestrzeń

Unique space

Moreflow Hubska Business Space to coś więcej niż nowoczesna przestrzeń biurowa… To miejsce stworzone do rozwoju Twojego biznesu, nawiązywania cennych kontaktów i rozwoju różnych kompetencji.

Strefa mikrobiur, strefa hot desków, strefa konferencyjna i strefa relaksu zostały zaprojektowane tak, by praca była przyjemnością, a miejsce nieustannie wypełnione pozytywną energią.

Moreflow Hubska Business Space is something more than just a modern office space…It is a place created for development of your business, entering into valuable contacts and developing various competences.

Micro-office zone, hot desks zone, conference zone and relax zone have been designed to make work a pleasure and this place is constantly filled with positive energy.

IDEA - Wyjątkowe miejsce
IDEA - Motywy roślinne

Motywy roślinne

Plant motifs

Przestrzeń moreflow zaprojektowana została z dbałością o każdy detal. Jest ergonomicznie i przyjemnie. W strefie chill-out oraz w częściach wspólnych jest dużo zieleni, która nie tylko oczyszcza powietrze, ale przede wszystkim poprawia koncentrację oraz pobudza kreatywność.

Połączenie szarości z miodowym akcentem sprawia, że w przestrzeni biurowej moreflow jest przytulnie i nowocześnie. Wygodne fotele, pufy, klimatyczny domek to dodatki, które sprawiają, że można poczuć się jak w kawiarni.

Dwa tarasy

Two terraces

Widok z V piętra moreflow jest niesamowity! Do strefy mikrobiur i hotdesków przynależą dwa tarasy, z których można korzystać w okresie wiosenno-letnim. Relaks? Luźna rozmowa? Praca koncepcyjna? Możesz to robić na jednym z naszych tarasów!

Tarasy wykorzystywane są także do sesji wizerunkowych czy nagrań filmowych. Trzeba przyznać, że zdjęcia wychodzą imponujące! Przekonaj się sam!

IDEA - Dwa tarasy

Strefa relaksu

Relaxation zone

Stworzyliśmy miejsce, w którym możesz rozsiąść się w miękkim fotelu i zachwycać się widokiem miasta lub skorzystać z naszej biblioteczki i zaczytać się. Możesz też zagrać w piłkarzyki, planszówki lub PlayStation. Możesz napić się aromatycznej kawy lub porozmawiać ze społecznością w naszym klimatycznym domku.

Dodatkowe usługi

Additional services

Specjalnie dla społeczności moreflow przygotowaliśmy dodatkowe usługi specjalistyczne, które pomogą w rozwoju biznesu! Zakładasz firmę? Potrzebujesz wsparcia w zakresie umów z pracownikami/partnerami biznesowymi? Chcesz chronić tajemnicę przedsiębiorstwa? Brakuje Ci dokumentacji na potrzeby RODO? Chcesz odzyskać należności? Doświadczony zespół radców prawnych PROCASE oferuje indywidualne wsparcie dla każdego biznesu. Zapytaj o ofertę!

IDEA - Dodatkowe usługi

Zostań członkiem społeczności.

Become a member of the community.

Adres / Address

ul. Hubska 52/14,
50-502 Wrocław

Telefon / Phone Number

+48 570 002 457