Dodatkowe usługi w moreflow
7 maja 2019
Show all

Wydarzenia majowe w moreflow

Wydarzenia majowe w moreflow

Majowy kalendarz zapełniony! Serdecznie zapraszamy na wydarzenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane w naszej nowoczesnej i klimatycznej przestrzeni.

Ogarnij swój angielski, czyli warsztat coachingowy dla tych, którzy chcą pokonać bariery językowe i znaleźć swój indywidualny styl nauki, chcą rozpalić na nowo chęć posługiwania się angielskim i zamienić przykry obowiązek w atrakcyjną aktywność, a także chcą poznać sposoby efektywnego planowania nauki i wyznaczania kolejnych kroków. 

Jesteś początkiem. Zacznij od siebie. – Życie bez kierunku, to życie bez pasji. A w jakim kierunku Ty zmierzasz? Jeśli wciąż się wahasz, to to spotkanie jest dla Ciebie.

Jednoosobowa firma czy spółka z o.o.? – czyli warsztat ekspercki, w którym doświadczony radca prawny porówna zalety i wady dwóch popularnych form prowadzenia biznesu i 

Śniadanie biznesowe – poranne spotkanie integracyjne przy wyśmienitych przekąskach przygotowanych przez wrocławską EkoPestkę. Doskonała okazja do wymiany poglądów, doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.

To tylko niektóre z zaplanowanych wydarzeń w moreflow. Śledź nasz kalendarz wydarzeń oraz informacje na profilu facebookowym. Zapisz się już dziś: eventy@moreflow.pl Do zobaczenia w moreflow!