BIURO NA CHWILĘ… I NA DŁUŻEJ – TY WYBIERASZ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!

Bookcrossing w moreflow
7 maja 2019
Show all

BIURO NA CHWILĘ… I NA DŁUŻEJ – TY WYBIERASZ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!

Wybierasz najlepsze rozwiązanie - biura | sale konferencyjne | hotdeski

Dopasowana przestrzeń na realizację biznesowych celów!

Poszukujesz przestronnego miejsca, aby pracować w skupieniu, spotykać się z klientami oraz partnerami biznesowymi i mieć dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi? Z Moreflow wszystko to możliwe jest pod jednym adresem! Pracuj elastycznie, korzystając z nowoczesnych i kameralnych przestrzeni biurowych, do których dostęp możesz mieć przez 24/7. To Ty decydujesz o czasie swojej pracy oraz reakcji na nagłe wydarzenia.

Dostarczamy różnorodne rozwiązania!

Moreflow to doskonały adres we Wrocławiu, który możesz wykorzystać jako siedzibę dla swojej działalności, nawet jeśli preferujesz pracę zdalną. Ponadto, oprócz biur, w naszej przestrzeni znajdziesz także sale konferencyjne, które posłużą jako doskonałe miejsce na spotkania zarządu, przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, prace projektowe czy szkolenia firmowe. Jeśli potrzeba Ci jedynie miejsca na własny sprzęt – hotdeski to rozwiązanie dla Ciebie. Biurka z pełnym pakietem członkowskim dostępne są przez 24/7. Aby popracować w skupieniu, zastanów się nad mikrobiurem, które zagwarantuje pełną prywatność oraz komfort pracy. To rozwiązanie idealne dla firm, które dotychczas wynajmowały większe biura, a teraz taka przestrzeń nie jest już im potrzebna. Warto popatrzeć na koszty i dopasować rozwiązania do swoich aktualnych potrzeb.

Co nas wyróżnia?

Poprawa komfortu pracy, własna przestrzeń czy wirtualny adres to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować! Nowoczesny i nietuzinkowy design Moreflow, obfity w zieleń i przytulne odcienie miodu i szarości pobudzają kreatywność oraz otwierają umysł na różne możliwości. Jak to możliwe? Nasza przestrzeń została profesjonalnie zaprojektowana, z dbałością o każdy najmniejszy detal wpływający na maksymalizację efektywności pracy! Strefa chill-out to niezawodna, w obecnej sytuacji, alternatywa dla miłośników pracy w kawiarniach.  

Porządek wokół to uporządkowane myśli…

Czy miewasz problemy z koncentracją podczas realizacji zadań biznesowych? Rozprasza Cię panujący wokół chaos? Z Moreflow wyrzuć do kosza nieprzyjemne doświadczenia! Nasze biura są regularnie sprzątane oraz dezynfekowane, aby zagwarantować komfort i dobre samopoczucie już od przekroczenia progu Twojego miejsca pracy. Wygodne pufy i fotele pomogą Ci odpocząć od pracy przy komputerze oraz oczyścić umysł.

Biuro na chwilę czy długoterminowa współpraca?

Jeśli zastanawiasz się, na jaki okres potrzebna Ci własna przestrzeń do pracy- bez obaw! W naszej ofercie znajdziesz różnorodne możliwości, które możesz dostosować do swoich oczekiwań. Mikrobiura i hotdeski na jeden dzień lub w pakiecie 5 lub 10 wejść, to doskonała alternatywa, gdy nie chcesz podejmować decyzji od razu lub potrzeba Ci tymczasowego miejsca do pracy. 3 miesiące na wykorzystanie pakietu pozwoli na elastyczność działania. Jeżeli marzy Ci się stabilna przestrzeń, do której zechcesz przywyknąć, sprawdź pełen pakiet członkowski.

Pomoc w prowadzeniu działalności i siedziba w jednym?

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z biznesem? Pomagamy w starcie! Oprócz wyjątkowych i komfortowych przestrzeni, proponujemy cenne zaplecze naszym klientom! Dlatego w Moreflow skorzystasz z profesjonalnej obsługi prawnej, która pomoże Ci w tworzeniu dokumentacji, niezbędnej w prowadzeniu działalności. Jeśli straszne Ci liczby, obsługa księgowa zadba o to, co najważniejsze!

Ciekawi? Zapraszamy pod niepowtarzalny adres we Wrocławiu!